Kasetony - ARiP FILPROM- Piekary Śl., druk, nadruk, litery, kalendarze 2018


tel. 696 410 909
reklama kompleksowa
reklama kompleksowa
Reklama kompleksowa
reklama kompleksowa

696 410 909

696 410 909
reklama kompleksowa
Przejdź do treści

LITERY PODŚWIETLANE  3D  

W oparciu o własny park maszynowy produkujemy litery przestrzenne 3D, nowoczesną technologią podświetlane diodami LED. Litery 3D zbudowane są: lico wykonane z plexi, z taśmy aluminiowej (bok litery) i  z płyty spodniej wykonanej z PCV. Charakteryzują się trwałością, bardzo niskim poborem mocy, a także  dużą wytrzymałością na zmienne warunki atmosferyczne, Litery mają atrakcyjny wygląd, przyciągają wzrok i są tym samym znakomitym nośnikiem reklamy. Kolory lustrzane ze względu na swoją powierzchnię zaleca się stosować  wewnątrz budynku.


LITERY PRZESTRZENNE - STYRODUR
Styrodur Polistyren ekstrudowany XPS-  jest znakomitym rozwiązaniem do reklamy zewnętrznej stosowany m.in. do wykonywania liter i znaków przestrzennych.
Styrodur charakteryzuje  się:
  • bardzo  dobrą  izolacyjnością  cieplną
  • minimalnie wchłania wodę
  • jest trudno-zapalny
  • może być malowany na dowolny kolor
  • lico może być wykonane z plexi lub PCV.

KASETONY
- oświetlenie standardowe
Kasetony podświetlane produkujemy z profili aluminiowych o różnej szerokości i wysokości z: plexi-glass-u w ścianie czołowej, a w ścianie tylnej PCV lub blacha ocynk. Kasetony są podświetlane standardowo - świetlówkami. Grafika wykonywana jest w pełnym kolorze lub wycinana na naszych urządzeniach do ploterowania.

- oświetlenie diodami LED
Kaseton podświetlany technologią  LED-RGB,   produkujemy  z profili aluminiowych o różnej szerokości i wysokości z plexi-glass-u w ścianie czołowej, a w ścianie tylnej PCV lub blacha ocynk. Kaseton jest podświetlony  wersji energooszczędnej - białymi diodami LED lub w wersji rozszerzonej - diodami LED RGB. Tak podświetlony kaseton  spełnia także rolę dekoracyjną, a co najważniejsze jego szacunkowy pobór prądu przy wykorzystaniu technologii LED wynosi 1/6 wartości standardowych rozwiązań (tj. świetlówek).


BANERY REKLAMOWE
Projektujemy i wykonujemy banery reklamowe jedno i dwustronne, w pełnym kolorze lub w grafice ploterowej, zgrzewane, oczkowane średnio co 50 cm. Banery mają zastosowanie jako nośnik:

  • reklamy zewnętrznej
  • reklamy wewnętrznej
  • o charakterze reklamowym, informacyjnym

POTYKACZE
przyciągają uwagę przechodniów oraz stanowią idealne medium reklamy wśród alejek, pasaży. Są lekkie, wygodne, proste w użyciu oraz wytrzymałe na zmienne warunki atmosferyczne.

ROLL-UP
Wraz z projektem szybko i solidnie wykonujemy ten elegancki, praktyczny i niezmiernie ekonomiczny system wystawienniczy. System Roll-Up jest wykonany z wysokiej jakości aluminium. Kaseta zabezpiecza przed uszkodzeniami w trakcie transportu, a dołączona do zestawu torba w znacznym stopniu ułatwia transport.

SZYLDY, TABLICE, PLAFONY
Głównym zadaniem reklamy zewnętrznej jakim są: tablice reklamowe, tablice informacyjne, szyldy, plafony jest zwrócenie uwagi na firmę, miejsce działalności i produktu. Tablice, szyldy mogą być wykonane na różnych podłożach np. tworzywa sztuczne PCV, plexi, itp. Prace staramy się wykonać w oparciu o niestandardowe rozwiązania oraz różnorodne materiały dostępne na rynku wg naszych projektów lub zaleceń klienta. Przed realizacją projekt jest przesyłany do akceptacji.
ARiP Filprom
ul. Karłowicza
41-948 Piekary ŚląskieARiP Filprom Copyright 2017
tel. 696 410 909
tel. 606 240 580
tel. 32 307 16 62

Wróć do spisu treści