Poligrafia - ARiP FILPROM- Piekary Śl., druk, nadruk, litery, kalendarze 2018


tel. 696 410 909
reklama kompleksowa
reklama kompleksowa
Reklama kompleksowa
reklama kompleksowa

696 410 909

696 410 909
reklama kompleksowa
Przejdź do treści
ULOTKI REKLAMOWE
- to jedna z podstawowych form promocji firmy, produktu i  zawiera niezbędne informacje o działalności. Zróżnicowanie formatów ulotek (od A6 do A3) pozwala na zamieszczanie różnych ważnych informacji wraz z grafiką. Zapewniamy wysoką, jakość, ciekawy projekt i niskie ceny oraz krótkie terminy realizacji.
FOLDER REKLAMOWY
- jeden z najczęściej stosowanych prospektów reklamowych. Jest szczegółowym, ważnym źródłem informacji, dotyczącej oferty firmy, prezentacji towarów przy użyciu druku, ilustracji i kolorów. Występuje w różnych formatach i ma tylko cztery strony. Do wykonania folderów oferujemy projekt graficzny, fotografię cyfrową oraz druk w najwyższej jakości.

TRYPTYK REKLAMOWY
Tryptyk reklamowy jest funkcjonalną i ciekawą formą przedstawienia oferty firmy, osiągnięć, wyróżnień, nagród. Tryptyk składa się z trzech części, które zazwyczaj można składać. Format po rozłożeniu:
630 mm x 297 mm.
Wykonujemy projekty i druk oraz profesjonalne fotografie.
KATALOG FIRMOWY
Katalog to elegancka i najszersza reklamowa forma przedstawienia działalności firmy, osiągnięć, wyróżnień, nagród, certyfikatów, zawierający także spis produktów i usług oferowanych do sprzedaży.
Wykonujemy efektowne, profesjonalne projekty, druk oraz na życzenie Państwa fotografię, obróbkę fotografii, skanowanie jednym słowem wszystko to, co zapewni wiarygodne oddanie działalności Państwa firmy.
TECZKA REKLAMOWA, OFERTOWA
Teczka firmowa jest to funkcjonalny sposób przekazywania dokumentów i materiałów informacyjnych, reklamowych. Takie przestawienie oferty, materiałów informacyjnych firmy podnosi jej atrakcyjność oraz prestiż firmy. Z przyjemnością zaprojektujemy i wydrukujemy oraz wykonamy wszystkie inne potrzebne materiały jak: ulotki, wizytówki, kalendarzyki, fotografię, itd.
Wykonane przez nas teczki posiadają także miejsce na umieszczenie kalendarzyka lub wizytówki.
Foldery, tryptyki, teczki, katalogi mogą być dodatkowo uszlachetniane poprzez:
- Lakierowanie
- Lakierowanie UV wybiórczo
- Lakier dyspersyjny
- Foliowanie
- Klejenie
- Sztancowanie
- Laminowanie
ARiP Filprom
ul. Karłowicza
41-948 Piekary ŚląskieARiP Filprom Copyright 2017
tel. 696 410 909
tel. 606 240 580
tel. 32 307 16 62

Wróć do spisu treści